RSS

Pages

7 Mayıs 2014 Çarşamba

EŞİMİN DOĞUM GÜNÜ


FANATİK PASTA
FENERBAHÇE PASTASI


          21 NİSAN DA KUTLADIK DOĞUM GÜNÜNÜ FAKAT YAYINLAMAYA FIRSATIM OLMADI. O KADAR ÇOK YAYINLAMAM GEREKEN ŞEY VAR Kİ ZAMAN BULAMIYORUM.  YUKARIDA Kİ ŞAHANE FANATİK PASTAYI SEMİHA İLE BERABER YAPTIK. ARKADAŞIM ŞEKER HAMURU SÜSLEMELERİN DE BAYA İYİ. GEÇEN YIL Kİ GİBİ YİNE FANATİK BİR PASTA. NE YAPAYIM ADAM FANATİK AKLIMA BAŞKA KONSEPT GELMİYOR:)) İYİ Kİ DOĞDUN KOCACIĞIM:)) İYİ Kİ VARSIN. DAHA ÇOOOOOK UZUN YILLAR SANA PASTA YAPMAK İSTİYORUM BEN:)))


MALZEMELER;
PANDİSPANYA TARİF İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
DAHA ÖNCEKİ DOĞUM GÜNÜDE PASTA İÇİN PANDİSPANYA TARİFİ VERMİŞTİM. SADECE BU PASTA DAHA KÜÇÜK OLDUĞUNDAN YUMURTA BOYUTUNUZA GÖRE 4 VEYA 5 YUMURTA KOYABİLİRSİNİZ.
BU PASTANIN İÇİNİ KAKAOLU YAPTIM. TERCİH SİZİN. SADEDE YAPABİLİRSİNİZ.

KREMASI HAZIR DR OETKERİN PASTA KREMASINI HAZIRLAYIP DOLAPTA DİNLENMEYE BIRAKIN. KEKİ ORTADAN İKİYE KESİP ARASINA KREMAYI SÜRÜN ÜZERİNE MUZ VE DAMLA ÇİKOLATA ATABİLİRSİNİZ. TERCİHİNİZE KALMIŞ.

ÜZERİNİ KAPLAMAK İÇİN YİNE DR OETKERİN GLAZÜRÜNDEN KULLANDIM. PASTANIN ÜZERİNİ KAPLAYIP DOLABA KOYUN. DONMASI İÇİN. 1 GÜN ÖNCEDEN YAPARSANIZ DAHA İYİ OLUR ASLINDA. ŞEKER HAMURU SÜSLEMELERİ DE HAYAL GÜCÜNÜZE KALMIŞ. FENERBAHÇE LOGOSUNA İNTERNETTEN BAKA BAKA YAPTIK.ÜZERİNDE Kİ YAZILARI GIDA KALEMİ İLE YAZDIM. HERKESTEN TAM NOT ALDI. VE DE EN ÖNEMLİSİ EŞİMİ ÇOK MUTLU ETTİ.
ŞEKER HAMURUNU PASTADİZAYN ADRESİNDEN ALIYORUM. 2 GÜN İÇERİNDE GELİYOR.


AFİYET OLSUN...

1 yorum:

kitapbilgini dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.

Blog Listem

TAKİP ETTİKLERİM