RSS

Pages

30 Haziran 2014 Pazartesi

KEÇE KİTAP AYRAÇLARI

     

       UZUN SÜREDİR BLOGUMA VAKİT AYIRAMIYORUM. OKULUN SON DÖNEMLERİ BAYA YOĞUN GEÇTİ. VAKTİMİZ OLDUĞUNDA DA BOL BOL GEZDİK.PİKNİKLER, YEMEKLER, DENİZ, EV OTURMALARI, BAHÇE DE OTURMALAR HİÇBİR ŞEYE VAKİT YETMEDİ SON 2 HAFTADA. BİR DE SABAHLARI OĞLUMLA OKULA GİDİP, ÖĞLEDEN SONRA GEZİP, AKŞAM EVİ TOPARLADIM. EŞİMİN TAYİNİ ÇIKTI BENDE EŞ DURUMUNDAN İSTEYECEĞİM BİR AKSİLİK OLMAZSA. BU ARADA BİR DE ZEYNEBİMİZİN NİŞANINA GİTTİK KIRKLARELİNE. OYNADIK OYNADIK KURTLARIMIZI DÖKTÜK GELDİK.MUTLU MESUT OLUR İNŞ ARKADAŞIM.  NE ARA VAKİT BULDUĞUMUZU BİLMİYORUM AMA OLAN DAR VAKİTLERDE DE KEÇE YAPTIK. MESELA EN ALTTAKİ AYRAÇLARIN KENARLARINI ZEYNEP İN NİŞANINA GİDERKEN ARABADA DİKTİK SEMİHAYLA:)) MALUM İSTANBUL TRAFİĞİ ÇOK ZAMANIMIZI ALDI.  ÜSTLERİNİ SEMİHA YAPTI. AYRAÇLARI GENELDE SEMİHA VE ZAHRİYE YAPTI. BEN DOLAP MAGNETİ DAHA ÇOK YAPTIM. ONLARI DA YAYINLAYACAĞIM. VE OĞLUMA ETKİNLİKLER YAPTIM. YASTIK YAPTIM. YORUCU 2-3 HAFTANIN ARDINDAN ÇOK ŞÜKÜR DİNLENMEYE GEÇEBİLDİM. MEMLEKETİMDEYİM ÇOK ŞÜKÜR, ANNEMİN BABAMIN YANINDAYIM. RAMAZAN GELDİ. HUZURLUYUM ÇOK ŞÜKÜR.

         KEÇELERE GELİNCE TUHAFİYELERDE SATILIYOR.YARIM METRESİNİ 3 LİRAYA ALDIM. YAPIŞTIRMAK İÇİN SİLİKON KULLANILIYOR. SIVI SİLİKONLAR VAR ONDAN ALIYORSUNUZ. GERİSİ HAYAL GÜCÜNÜZE KALMIŞ. İNTERNETTE ÇOK FAZLA KEÇE İLE İLGİLİ SAYFALAR VAR. ONLARDAN YARARLANABİLİRSİNİZ. ZOR OLAN ŞEKİLLERİ İNTERNETTEN ÇIKTI ALIP KALIP OLARAK KULLANABİLİRSİNİZ.

3 yorum:

fotoseyhan dedi ki...

Yazılarını keyifle takip ediyoruz. Iyi tatiller :)

Adsız dedi ki...

biz yağmurla yastığı ve ayracı çok beğendik hatta yağmur keşke kurbağalı olan ayracı getirseydin tuğba dedi:) kitabının arasına koydu çok teşekkürler emeğine sağlık

Unknown dedi ki...

teşekkür ederim. seyhan başka keçeler de yayaınlıycam takipte olun:)

Blog Listem

TAKİP ETTİKLERİM